Úholský hydrant a závody dospělých v Libčicích

publikováno 13. 6. 2016

Letošní závodní sezónu jsme zakončili opravdu parádně z ÚHOLSKÉHO HYDRANTU jsme přidali do už i tak bohaté sbírky medailí 2 ZLATÉ a 1 BRONZOVOU.

A dokonce máme jednu Železnou hasičku lasičku – Péťa Vaňhová má 2. místo v silové disciplíně a ani maminka Bára Kubů a tatínek Michal Mezera si nevedli ve velké konkurenci a bez tréninku vůbec špatně (asi je přibereme k dospělákům do družstva). Martin Mráz se taky pochlapil a má 3. místo. Podívejte se na fotky,co takový Železný hasič musí zmáknout.

Na to, že letos se nesešlo až tolik závodníků jako loni se nás už nikdo ptát nebude.

Měli přijet my bychom jim stejně napráskali tak jako tak, protože jsme prostě DOBŘÍ !!!!!!!!!!!!!!!!!

Ale je to někdy fuška vyždímat z nás všechny za ta léta nabrané dovednosti. Což ostatně ale jen trochu potvrzuje i 1 páté místo, (nejedou v tom úplně vlastní vinou) kdy jsme si bohužel museli do družstva vypůjčit jednoho náhradníka a nebylo to to pravé ořechové. Příště se musíme snažit, když chceme vyhrávat, abychom jeli závodit v plné sestavě.

No abychom se nevytahovali sami tak dnešní den 11.6.2016 se vcelku zadařilo i dospělákům z  Libčic přivezli 2. místo a lasičky 3. místo.  Ale oni nás s medailemi jistě ještě doženou příští týden v Úholičkách na jejich dnech na řece.

Děkujeme všem rodičům za doprovod a hlavně spolehlivou dopravní obslužnost. Na podzim se do toho obujeme s novou vervou  a co se nepovedlo letos¨, to v příští sezóně doženeme a můžeme, jestli se sejdeme, začít hned 3.9. v  Hostivicích.

A TEĎ HURÁ NA PRÁZDNINY !!!!

(no dobrá ještě zmákneme pár tréninků, aby si nás Jirka s Lenkou trochu užili)

fotky ze závodů v Úholičkách a z Třebonic z 29.5. ZDE:

Úholičky

Třebonice 

Zpět do výpisu galerií